Aldin Šljivo vršilac dužnosti načelnika i direktor Muzeja u Visokom, gosp. Elvedin Šabanović su razgovarali o budućim projektima

Danas su u kabinetu v.d. načelnika Kaknja, gosp. Aldin Šljivo vršilac dužnosti načelnika i direktor Muzeja u Visokom, gosp. Elvedin Šabanović, razgovarali o budućim projektima i mogućnostima novih oblika saradnje, posebno između dvije javne ustanove u oblasti kulture na području ove dvije općine. Ovom prilikom direktor je v.d. načelnika čestitao na imenovanju, uz želje za uspješnim mandatom na predstojećim izborima. Razgovaralo se između ostalog i o mogućnostima na uspostavi srednjovjekovnog turizma uz uvezivanje više općina na području Ze-do kantona, unaprjeđenja i veće podrške studentskim pohodima na značajne historijske lokalitete, uz zaključak da je u predstojećem periodu neophodno upriličiti niz multidisiplinarnih sastanaka predstavnika svih zainteresiranih općina na kojima će se afirmisati ovakva i slična nastojanja.