Promocija knjige “Novopovijesni i politički roman Ive Andrića i Meše Selimovića” autorice dr. Alme Skopljak. Promotori: prof. dr. Enver Kazaz i doc.dr. Mehmed Kardaš. JU Zavičajni muzej Visoko, petak, 11. novembra 2022. godine u 19.00 sati.

Bilo nam je izuzetno zadovoljstvo što smo kao organizatori, u prostoru Zavičajnog muzeja, mogli prirediti promociju knjige naše sugradjanke dr. Alme Skopljak. Svi prisutni – rodbina, prijatelji, sugradjani, njeni učenici, za koje je sala bila premala, mogli su osjetiti svečanu atmosferu i zadovoljstvo što su podijelili zajedničke trenutke uživajući u ovom lijepom dogadjaju. Promotori, prof. dr. Enver Kazaz i doc. dr. Mehmed Kardaš na najbolji način su opisali njen rad i veliki naučnoistraživački kao i ljudski potencijal koji se, kako je prof. Kazaz rekao, radjaju jednom u nekoliko desetina godina.
Čestitamo dr. Almi i želimo joj mnogo uspjeha i u budućem radu.