Izložba fotografija “Ratno Sarajevo” Milomira Kovačevića Strašnog

Povodom obilježavanja 1. marta – Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine danas je u prostoru Kulturnog centra “Altindag – Visoko” u Visokom u prisustvu velikog broja posjetilaca otvorena izložba fotografija “Ratno Sarajevo” Milomira Kovačevića Strašnog. Izložbu su organizovali JU “Centar za kulturu, sport i informisanje” Visoko i JU “Zavičajni muzej” Visoko. O izložbi je govorila v.d. direktora JU “Zavičajni muzej” Visoko Mubera Pulo, a izvod iz bogate biografije autora fotografija Milomira Kovačevića Strašnog pročitala je Mirna Malić.
Izložba se može pogledati svakim radnim danom od 08,00 do 18,00 sati u periodu od 03. do 13.03.2020. godine u holu Kulturnog centra “Altindag – Visoko” u Visokom.
(Foto: RTV Visoko; dizajn plakata: Behudin Alimanović)