Laboratorija OS BiH za ispitivanje hemijske stabilnosti pogonskih goriva municije

Zahvaljujemo predstavnicima OS BiH i Laboratorije za ispitivanje hemijske stabilnosti pogonskih goriva municije na saradnji!

OTHER POSTS

Premijerna prezentacija metoda ispitivanja hemijske stabilnosti pogonskih goriva municije OS BiH

Povodom 15. aprila – Dana armije Laboratorija za ispitivanje hemijske stabilnosti pogonskih goriva municije OS BiH ustupila je Zavičajnom muzeju-Visoko premijerno objavljivanje kratkog video priloga o radu Laboratorije!Zahvaljujemo predstavnicima OS BiH i Laboratorije za ispitivanje hemijske stabilnosti pogonskih goriva municije na video prilogu specijalno pripremljenom za premijerno prikazivanje na fb stranici Zavičajnog muzeja-Visoko povodom Dana armije! Sretan 15. april – Dan armije!

Publicerat av Zavičajni muzej Visoko Onsdag 15 april 2020

Tags: